Правила та умови

1. Загальні положення

Користування послугами сервісу QuizUA регулюється цими Правилами і Політикою конфіденційності. Умови користування  QuizUA  можуть бути виправлені і доповнені адміністрацією без повідомлення користувачів, і вступають в силу з моменту розміщення документа на офіційному сайті компанії.

Реєструючись у сервісі або використовуючи сервіс будь-яким способом, ви погоджуєтеся і приймаєте ці Умови (від вашого імені або від імені особи, яку ви представляєте). Положення даних Умов залишаються в силі весь час, поки ви використовуєте сервіс або будь-яку іншу інформацію, отриману через наш сервіс. Реєструючись у сервісі або використовуючи сервіс у будь-який спосіб, ви заявляєте і гарантуєте, що маєте право, повноваження й можливості прийняти ці Умови (від свого імені або від імені особи, яку ви представляєте). Ви заявляєте та гарантуєте, що досягли повноліття для укладання даної угоди або ж, у разі якщо ви не досягли повноліття, отримали згоду батьків або опікуна на укладення цієї угоди від вашого імені. Приймаючи ці Умови від імені організації або іншої юридичної особи, ви заявляєте і гарантуєте, що у вас є для цього належні повноваження; в такому разі, терміни «ви», «ваш» та інші форми цього займенника, крім цього речення, відносяться до такої організації або юридичної особи. Якщо ви не згодні з положеннями даних Правил (повністю або частково), адміністрація має право відмовити у доступі до користування послугами сервісу  QuizUA.

2. Реєстрація користувача

Під обліковим записом розуміється аккаунт користувача в особистому кабінеті сервісу QuizUA. Реєстрація відбувається на офіційному сайті за адресою: https://quizua.com/register.

Під час реєстрації користувач заповнює необхідні поля персональними даними і вказує пароль, який надалі буде використовуватися для доступу до аккаунту. Користувачеві забороняється передавати третім особам свій логін і пароль, до того ж, він несе повну відповідальність за збереження персонального логіна і пароля.

Всі персональні дані підпадають під дію Правил і Політикою конфіденційності сервісу  QuizUA  і можуть бути використані працівниками сервісу для контакту з користувачем.

Користувач зобов'язується вказувати правдиві дані при реєстрації; клієнти, які вказали неправдиві контактні дані, будуть позбавлені права використовувати послуги сервісу. Співробітники сервісу мають право вимагати від клієнта підтвердити його особисті дані з метою визначення їхньої дійсності.

Увага! Реєстрація декількох акаунтів з безкоштовним тарифом заборонена. Вам буде достатньо одного аккаунта для оцінки можливостей сервісу QuizUA.

3. Оплата послуг

Після проходження процедури реєстрації кожен клієнт сервісу  QuizUA  стає користувачем безкоштовного тарифного плану, передбаченого сервісом. Ви можете залишатися користувачем безкоштовного тарифу, якщо вам підходять умови і досить кількості наданих листів. Перехід на платний тариф або поповнення рахунку означають, що вас задовольняє якість обслуговування.

Сервіс надає можливість обрати платний чи безкоштовний тариф. Всі операції зі зміни тарифного плану (та його оплати) здійснюються клієнтом у його обліковому записі.

Оплата тарифного плану або додаткової послуги відбувається за 100% передоплати. Процедура оплати здійснюється таким чином:

  • Користувач оформляє замовлення на офіційному сайті QuizUA або в акаунті сервісу (особистий кабінет).

  • Оплата повинна здійснюватись виключно через cистему оплати Wayforpay яка встановлена в особистому кабінеті користувача сервісу QuizUA.

  • Після оплати, в вас активується тарифний план, який активний протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту оплати вами сервісу. При обробці запиту сервіс, QuizUA керується.

  • Після оплати тарифу кошти користувачу не вертаються, у випадку скарг, та пропозицій ви можете скористатись нашим чат-ботом - https://t.me/quizua_com_Bot, та через нього зв’язатись з нами. 

    Оплата здійснюється на ФОП Квак Артур Васильович: IBAN UA523052990000026004041027416 / ЄДРПОУ 3380512314


Квіз під ключ
Нема часу розбиратися самому? Не проблема. Ми збираємо спільноту досвідчених маркетологів для розробки квізів під ключ.
Залишити заявку